DESIGNED BY JOOMLATD

Vyhľadávanie

Anketa

Plánujete stavať dom?

Áno, tento rok - 16.7%
Áno, do 5 rokov - 16.7%
Áno, do 10 rokov - 16.7%
Áno, niekedy - 11.1%
Nie, neplánujem - 38.9%
Ešte nie som rozhodnutý - 0%

Celkový počet hlasov: 18
Hlasovanie je ukončené o: 25 aug 2018 - 08:36

Prihlásenie

Prihlásenie pre klientov

Vytlačiť

Cenník

Stanovenie ceny

       Pri určovaní ceny sa postupuje pre každý prípad individuálne v závislosti od zložitosti a rozsahu. Vychádza sa z cenníka na výpočet ponukových cien projektových prác a inžinierskych činností vo výstavbe vydaného SKSI, ako aj zo sadzobníka UNIKA. Orientačná cena za projekt pre stavebné povolenie (PSP) je 0,3-0,9% a za realizačný projekt (RP) je 0,4-2,0% zo započítateľných nákladov stavby.

 

Hodinové sadzby

       Pri určovaní hodinovej sadzby takisto zohľadňujem zložitosť a rozsah prác a vychádzam aj z týchto základných sadzieb:

 

Práce na posudkoch: od 30€/hod

Obhliadky stavby: 25€/hod

Autorský dozor: 25€/hod

Konzultácie: 20€/hod

Cestovné náklady: 0,40€/km

 

Príklady typov posudkov a projektov statiky na menšie stavby

       Projekt statiky na novostavbu rodinného domu v rozsahu PSP v závislosti od veľkosti a zložitosti (architektonických vychytávok) od 200€ do 1000€; v rozsahu RP od 500€ do 2500€.

       V prípade projektu statiky na prístavbu, nadstavbu, rekonštrukciu je zväčša potrebné okrem nových nosných konštrukcií posúdiť aj pôvodné priťažované a zmenené časti stavby a tak často aj v prípade menších rekonštrukcií či nadstavieb môže byť cena za projekt blízka cene ako za projekt novostavby celého objektu. V prípade jednoduchších úprav, ako napríklad rekonštrukcia bytu v bytovom dome bez zásahu do nosných konštrukcií je cena za posudok pre účely ohlásenia drobných stavebných úprav 120€.

louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet moose knuckles outlet usb backpack outlet happiness outlet down jackets outlet cappotti italia outlet fjallraven outlet
TOP